Autoryzowany Serwis BMW Gazda Group Dąbrowa Górnicza.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Autoryzowany Serwis BMW Gazda Group Dąbrowa Górnicza.

Autoryzowany Serwis BMW Gazda Group Dąbrowa Górnicza.

Rodzina Gazda, tworząca firmę Ganinex Gazda Group od 1992 jest ściśle związana z motoryzacją, a działalność w ramach marki BMW jest kolejnym już etapem rozwoju firmy. Obecnie firma prowadzi usługi na terenie siedmiu obiektów tworząc w obrębie Śląska największą, nowoczesną, autoryzowaną sieć handlowo - usługową dla Marek: Skoda, Volkswagen, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep i Fiat, Samochody dostawcze, a także serwis Chrysler i Dogde. Salony Sprzedaży oraz stacje serwisowe dysponujące nowoczesnym zapleczem technicznym wraz z podległymi filiami i sub dealerami są zlokalizowane w Katowicach, Gliwicach, Dąbrowie Górniczej, Pszczynie oraz Goczałkowicach.

Nowy autoryzowany serwis BMW w Dąbrowie Górniczej mieści się przy alei Józefa Piłsudskiego 17,  przy jednej z głównych ulic w centrum miasta. Lokalizacja serwisu BMW została wybrana z myślą o klientach i komforcie dojazdu. Czas dotarcia z centrum aglomeracji śląskiej nie zajmuje dłużej niż 15 minut. W zasięgu 60 minut jazdy jest 4 900 000 osób. Nowy Serwis BMW w Dąbrowie Górniczej to nowe, komfortowe miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach marki Premium.

Nasz Zespół tworzą ludzie z Pasją. To wykwalifikowana grupa najlepiej wyszkolonych inżynierów, techników, specjalistów - to profesjonalni doradcy w zakresie sprzedaży Pojazdów BMW, Premium Selection - Używanych, Kredytów, Ubezpieczeń i Leasingu oraz profesjonalny i najlepiej wyposażony zespół techniczny obsługujący Serwis. Dla Państwa dążmy do doskonałości poprzez ciągłe szkolenia naszych umiejętności.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty. Telefon do salonu + 48 32 700 18 00, e-mail: informacja@bmw-gazda.pl

Autoryzowany Serwis BMW Gazda Group Dąbrowa Górnicza.