AUTORYZOWANY SERWIS BMW GAZDA GROUP DĄBROWA GÓRNICZA.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Autoryzowany Serwis BMW Gazda Group Dąbrowa Górnicza.
a[href|target],strong,b,br,p

Autoryzowany Serwis BMW Gazda Group Dąbrowa Górnicza.

a[href|target],strong,b,br,p

Rodzina Gazda, tworząca firmę Ganinex Gazda Group od 1992 jest ściśle związana z motoryzacją, a działalność w ramach marki BMW jest kolejnym już etapem rozwoju firmy. Obecnie firma prowadzi usługi na terenie siedmiu obiektów tworząc w obrębie Śląska największą, nowoczesną, autoryzowaną sieć handlowo - usługową dla Marek: Skoda, Volkswagen, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep i Fiat, Samochody dostawcze, a także serwis Chrysler i Dogde. Salony Sprzedaży oraz stacje serwisowe dysponujące nowoczesnym zapleczem technicznym wraz z podległymi filiami i sub dealerami są zlokalizowane w Katowicach, Gliwicach, Dąbrowie Górniczej, Pszczynie oraz Goczałkowicach.

Nowy autoryzowany serwis BMW w Dąbrowie Górniczej mieści się przy alei Józefa Piłsudskiego 17,  przy jednej z głównych ulic w centrum miasta. Lokalizacja serwisu BMW została wybrana z myślą o klientach i komforcie dojazdu. Czas dotarcia z centrum aglomeracji śląskiej nie zajmuje dłużej niż 15 minut. W zasięgu 60 minut jazdy jest 4 900 000 osób. Nowy Serwis BMW w Dąbrowie Górniczej to nowe, komfortowe miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach marki Premium.

Nasz Zespół tworzą ludzie z Pasją. To wykwalifikowana grupa najlepiej wyszkolonych inżynierów, techników, specjalistów - to profesjonalni doradcy w zakresie sprzedaży Pojazdów BMW, Premium Selection - Używanych, Kredytów, Ubezpieczeń i Leasingu oraz profesjonalny i najlepiej wyposażony zespół techniczny obsługujący Serwis. Dla Państwa dążmy do doskonałości poprzez ciągłe szkolenia naszych umiejętności.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty. Telefon do salonu + 48 32 700 18 00, e-mail: informacja@bmw-gazda.pl

Autoryzowany Serwis BMW Gazda Group Dąbrowa Górnicza.